back

Кожна дитина має право на щастя

30-09-2015 | 17:07

Так співпало, що День усиновлення в Україні відзначається у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це символічно, адже саме ці людські чесноти дарують дітям їх прийомні батьки: віру в добро і людей, надію на щастя, любов дорослих до дітей та дітей до дорослих. А скільки мудрості й терпіння треба мати, щоб розтопити згорьовані дитячі серця, знають, мабуть, тільки ті, хто прийняв у свою родину та душу сироту чи покинуту дитину.

Урочисто й душевно вшановували сьогодні в Чернігові матерів і батьків, які стали рідними для чужих дітей. Для них — подяка, квіти та подарунки від голови облдержадміністрації, пісні, вірші та вистава від артистів Молодіжного театру і глибока шана від усіх присутніх на заході.

Ми побачили зворушливі фото родин, де діти почувають себе щасливими, а батьки сповнені надії, що їх малюки виростуть гарними людьми та гідними громадянами своєї країни, — зазначив на святі заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя. — Всіх присутніх у залі об’єднує велика, діяльна любов до дітей. І сьогоднішнє свято — це свято здійснених дитячих мрій та народження нових сімей.

Майже дві тисячі дітей-сиріт в області знайшли свої другі сім’ї. Історія кожної родини неповторна й щемлива. По-різному складалися дитячі долі, по-різному сироти потрапляли до своїх нинішніх осель. Хтось зростає у родині сестри, бабусі чи тітки, а хтось кличе мамою та татом людей, які донедавна були незнайомими. Як от у найбільшій з представлених на святі сімей — сім’ї Акальмаз з Новгорода-Сіверського. Лариса та Микола виховують одинадцятьох дітей — п’ятьох своїх та шістьох прийомних. Любові і батьківської турботи вистачає на всіх.

Від імені голови облдержадміністрації Валерія Куліча Сергій Биконя побажав сім’ям, де ростуть прийомні діти, щасливої долі, добра та затишку в оселях. А завершила свято екскурсія древнім Черніговом, організована для прийомних мам і тат Службою у справах дітей облдержадміністрації.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації