back

День машинобудівника у Чернігові був «Еталонним»

25-09-2015 | 18:03

Сьогодні в обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня машинобудівника та 20-ї річниці заснування корпорації «Еталон», до складу якої входять декілька чернігівських підприємств. Участь у відзначенні взяв і голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.

«Чернігів за радянських часів мав доволі потужний промисловий сектор економіки. Проте більшість об’єктів галузі до нашого часу не дожили. Причиною цьому є багато чинників, але факт залишається фактом. Тому особливо приємно сьогодні вітати вас, машинобудівники, з професійним святом. Адже чернігівські підприємства машинобудівної галузі вистояли і, дивлячись на ту продукцію, яку ви сьогодні з гордістю представляєте, можу сказати, що ви не лише зберегли, а й примножили здобутки підприємств. Упевнений, що і «Чернігівський ковальський завод», і «Український кардан», і «Чернігівський автозавод», які працюють у складі корпорації «Еталон», мають потенціал розвитку з огляду на рухомий склад пасажирського транспорту навіть однієї Чернігівщини», – звернувся до працівників галузі голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч у ході зборів у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Присутнім демонструвалися художні номери, презентаційні матеріали компанії, нагороджували кращих працівників. Подяками Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч відзначив заступника головного технолога служби головного технолога ПрАТ «Чернігівський автозавод» Олександра Рубана, маляра малярного цеху того ж підприємства Сергія Юсухна та налагоджувальника дільниці з виготовлення деталей вантажних карданних валів ТОВ «Український кардан» Миколу Дерев’янка. Почесною грамотою відзначений Петро Здрилько – налагоджувальник дільниці з виготовлення деталей вантажних карданних валів ТОВ «Український кардан».

Приємною несподіванкою стало те, що перехідний прапор корпорації «Еталон», який із року в рік передається кращому підприємству об’єднання, цьогоріч вручили колективу «Чернігівського ковальського заводу». Традиційно в додачу до цієї відзнаки керівництво корпорації преміювало весь колектив.

Крім заходів у приміщенні театру, машинобудівники ще й організували виставку своєї продукції. Впродовж дня чернігівці та гості міста на Красній площі могли ознайомитися з технікою, виготовленою в Чернігові.Прес-служба облдержадміністрації