back

Ярослав Дубневич: Мікропроекти — шлях розвитку регіону

18-09-2015 | 17:19

— Стан доріг на Чернігівщині залежить не лише від безпосередньої допомоги держави, а й від активної участі у їх збереженні місцевої влади. Адже чимало програм передбачають дофінансування з місцевої скарбниці. До того ж, необхідно розпочинати мікропроекти. Гарна можливість покращити ситуацію самотужки — це саме участь у проектах ПРООН, — зазначив голова Комітету ВРУ з питань транспорту Ярослав Дубневич під час спілкування з журналістами, яке відбулося по завершенню виїзного засідання.

Народний депутат також акцентував на важливості поточного ремонту доріг.

— Ремонт доріг потрібно починати із тріщин. Особливо це важливо зробити в осінній період. Адже залишивши таке покриття на зиму, навесні матимемо набагато більше роботи і, відповідно, витрат.

Народний депутат України Владислав Атрошенко, на чиє запрошення у Чернігові працював Комітет ВРУ з питань транспорту, розповів про власне бачення щодо запровадження адресної компенсації громадянам, які мають право на пільговий проїзд у транспорті. А загалом, за словами нардепа, проблеми транспортної інфраструктури не вирішувались місцевими керівникам протягом багатьох років.

Тож, на переконання обох нардепів, виїзне засідання комітету стане початком якісних змін у підходах щодо покращення стану автодорожньої мережі.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації