back

День рятівника — свято сильних людей

17-09-2015 | 17:29

У Чернігові урочисто привітали з Днем рятівника працівників та ветеранів Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя, голова обласної ради Микола Звєрєв, заступник Чернігівського міського голови Станіслав Віхров, представники духовенства, правоохоронних і силових органів та відомчих організацій

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співробітників Служби порятунку, які передчасно пішли з життя.

— Девіз рятувальників “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” завжди працює для людей, для України. Віддаючи належне звершеному вами, я впевнений, що особовому складу пожежно-рятувальної служби під силу виконання завдань будь-яких масштабів і складнощів. Адже захищати державу та її громадян від пожеж, надзвичайних ситуацій та подій завжди було благородною справою, що обирають сенсом свого життя тільки сміливі, сильні духом і самовіддані люди! - наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя.

Як зазначив начальник обласного Управління ДСНС України полковник служби цивільного захисту Юрій Бреус, лише з початку цього року на Чернігівщині здійснено близько 2-х тисяч виїздів на ліквідацію пожеж, аварій, надзвичайних подій та для надання допомоги населенню у різних ситуаціях. Результат цієї роботи - 92 врятованих людських життя, більше 1800 будівель і споруд, 66 одиниць техніки та матеріальних цінностей на суму майже 10 мільйонів гривень, знищення понад 350 боєприпасів часів війни.

Під час урочистостей кращі рятувальники були відзначені Почесними грамотами, подяками, медалями ДСНС України. Двом співробітникам за проявлені мужність і героїзм під час гасіння пожежі вручено відзнаку ДСНС України "За відвагу в надзвичайній ситуації".

Цього ж дня на фасаді 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини урочисто відкрито меморіальну дошку учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС підполковнику внутрішньої служби Анатолію Івановичу Григоренку, який свого часу очолював другий загін воєнізованої пожежної охорони м. Чернігова.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації