back

«Седнівська осінь - 2015» готує багато сюрпризів

11-09-2015 | 16:16

За два тижні стартує Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь — 2015». Про особливості організації цьогорічного заходу говорили сьогодні, 11 вересня, на нараді за головування першого заступника облдержадміністрації Леоніда Сахневича.

До обговорення долучилися представники відповідних структурних підрозділів ОДА, Чернігівської РДА, історики та краєзнавці.

Традиційно до Седнева завітають делегації зі столиці та районів Чернігівщини. Як і завжди, працюватимуть виставки, буде організовано екскурсії пам’ятними місцями, а творчі колективи області презентують власні доробки.

Однак, цьогоріч на гостей свята чекає чимало сюрпризів. Зокрема, еспозиції облаштують і в камяниці Лизогубів. Також відбудеться відкриття пам’ятнику на честь перемоги 3-тисячного війська Чернігівського князя Святослава Ярослововича над 12-тисячною половецькою раттю в 1068 році.

У рамках заходу ветеранам будуть вручені почесні відзнаки з нагоди 72-ої річниці визволення Чернігівського району від нациських окупантів.

Підсумовуючи засідання, Леонід Сахневич наголосив на значимості заходу та акцентував увагу організаторів на ретельній підготовці програми.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації