back

Теорія та практика тактичної медицини для чернігівської молоді

04-09-2015 | 16:44

Студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, медичного коледжу, а також старшокласників школи №9 ознайомили з основами надання першої медичної допомоги та порядком дій у випадках поранення людей.

Навчання призовної молоді з тактичної медицини пройшло сьогодні, 4 вересня, на території стадіону «Юність».

Хлопцям та дівчатам продемонстровано макети зброї та пояснено правила поводження з нею. Медичні працівники проінструктували, як треба правильно надавати першу допомогу пораненим різного ступеню складності.

Та найцікавіше було трохи згодом. Все почуте, молодь мала змогу відразу застосувати на практиці. Адже відбулася повна інсценуація терористичного акту: вибухи з різних боків, димова завіса та чимало постраждалих.

За діями учасників спостерігали та оцінювали волонтери, а також представники служб швидкого реагування.

На заході побував і заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя. Звертаючись до молоді він зазначив, що сьогодні це не більш, ніж навчання, однак до них варто поставитися з підвищеною відповідальністю.

— Останні події в Україні засвідчують, що ми маємо бути готові до всього. Навіть у найекстримальніших умовах треба зуміти вберегти життя та здоров’я один одному, — наголосив Сергій Биконя.

До підготовки та проведення заходу долучилися: обласна організації ТСО України, громадська організація «Білі берети», обласна організація Товариства Червоного Хреста України, волонтерські організації за підтримки Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікації з громадськістю облдержадміністрації