back

Розпочато підготовку до V Міжнародного інвестиційного форуму

24-05-2011 | 11:34

24 травня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення V Міжнародного інвестиційного форуму.

Метою форуму є активізація інвестиційних процесів в Чернігівській області, покращення інвестиційного іміджу регіону, розширення міжрегіонального співробітництва та створення передумов для впровадження якісно нових засад інвестиційної політики.

У засіданні також взяла участь заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус. Вона ознайомила присутніх з програмою та планом організаційних заходів V Міжнародного інвестиційного форуму. На її думку, широке висвітлення його підготовки та проведення в засобах масової інформації сприятиме створенню позитивного інвестиційного іміджу області.

Цьогорічний інвестиційний форум заплановано провести в День міста Чернігова, а саме - 23-24 вересня, що сприятиме збільшенню кількості учасників та розширенню міжнародного співробітництва.Управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації