back

Українські реформи цікавлять не лише українців

28-08-2015 | 11:35

Учора, 27 серпня, у другій залі облдержадміністрації відбулася непротокольна зустріч представників Чернігівщини із громадськими активістами Білорусі та Польщі. Гостей цікавило те, яким чином відбуваються зміни у суспільстві й державі.

Щоб якнайповніше розкрити перебіг процесів реформування на Чернігівщині, з представниками третього сектору сусідніх країн спілкувалися директор департаменту економічного розвитку Юлія Свириденко, радник голови облдержадміністрації Сергій Воробйов та директор місцевого Офісу реформ Ярослав Жиденко.

Запрошені Демократичним центром та Фундацією ім. Стефана Баторія гості із сусідніх країн у ході неформальної зустрічі налагодили зв’язки та з’ясували для себе як загальні тенденції реформування, так і конкретні кроки місцевої влади та громад на шляху до їх втілення. «Такого роду зустрічі є корисними для усіх сторін, – переконаний Ярослав Жиденко. – Адже Польща вже пройшла процес децентралізації, Україна – на шляху змін, а Білорусь їх прагне. Тим паче, сторонній свіжий погляд на нашу роботу акцентує нашу ж увагу на ті аспекти, які ми, можливо, нею обділяємо».Прес-служба облдержадміністрації