back

До Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

22-06-2011 | 11:43

22 червня з нагоди Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні та 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, ветерани війни та праці, представники державних установ та організацій, об’єднань громадян поклали квіти до Братської могили 24-х радянських воїнів, які загинули восени 1943 року при визволенні Чернігова та форсуванні Дніпра.

Головну пісню Великої Вітчизняної війни “Священная война” виконав повний склад військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Пам’ять мільйонів загиблих у роки війни присутні вшанували хвилиною мовчання.Також керівники області та міста, почесні гості, представники державних і громадських організацій та установ, мешканці міста поклали квіти на Меморіалі Слави на Болдиній горі.

Литію за загиблими в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років відправив архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій.

Прес-служба облдержадміністрації