back

На Чернігівщині відбувся X Міжнародний фольклорний фестиваль національних культур «Поліське коло»

25-08-2015 | 14:25

З нагоди святкування 24-ї річниці Незалежності України у Чернігові, у міському парку культури і відпочинку відбувся X Міжнародний фольклорний фестиваль національних культур «Поліське коло», відкриття якого відбулося під традиційні українські пісні у виконанні Чернігівського народного хору.

Головна мета фестивалю – відродження духовних цінностей і традицій національних культур, надання можливості молодому поколінню продемонструвати свої творчі досягнення, налагодження культурних і ділових зв’язків, творчий обмін досвідом.

Під час офіційного відкриття фестивалю з вітанням до учасників та гостей свята звернувся перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич.

— Цей фестиваль став справжнім святом дружби народів. Адже національні культури і мистецтво завжди зближують людей, сприяють їх взаєморозумінню, відкривають нові перспективи для співробітництва в царині духовності, — зазначив Леонід Сахневич.

У концертній програмі X Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло» взяли участь 11 національно-культурних товариств з Чернігівщини та м. Біла Церква, найкращі художні та аматорські колективи з 12 районів Чернігівської області та естрадні виконавці Чернігівського обласного центру фестивалів та концертних програм.

Протягом усього дня в міському парку культури і відпочинку працювала виставка національно-культурних подвір'їв, традиційне «Містечко майстрів» та виставка «Чернігівщина-туристична».

Завершилося святкування 24-ї річниці Незалежності України естрадною концертною програмою аматорських колективів м. Чернігова та гостей фестивалю, а також виступами солістів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.За інформацією Департаменту культури і
туризму, національностей та релігій ОДА