back

Президент взяв участь у молитві за Україну

24-08-2015 | 10:33

У День Незалежності України Президент Петро Порошенко разом з родиною — дружиною Мариною, дітьми Олександрою, Євгенією та Михайлом — взяв участь у «Молитві за Україну».

У Софійському соборі предстоятелі церков і керівники релігійних організацій виголосили молитви за нашу державу. Вони просили Україні миру та процвітання, а її народу та тим, хто боронить державу, — Божого захисту і благословення.

Молитви виголосили Предстоятель Української православної церкви Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет; Предстоятель Української православної церкви, митрополит Київський і всієї України Онуфрій; Верховний архієпископ Києво-Галицький Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук; єпископ Української православної церкви в Канаді (представник Вселенського патріарха) Іларіон; архієпископ Києво-Житомирської дієцезії Римсько-католицької церкви в Україні Петро Мальчук; головний рабин Об'єднання іудейських релігійних організацій Яков Дов Блайх; муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед; президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант.

Після цього хор виконав духовний гімн «Боже Єдиний, Великий, нам Україну храни!», а родина Президента встановила свічки.

Разом з Главою держави та його родиною у молитві взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.


За матеріалами офіційного сайту Президента України