back

Комісія запропонувала Чернігівщині передавачі для відновлення мовлення

19-08-2015 | 09:03

18 серпня в Міністерстві інформаційної політики України під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики Тетяни Попової було обговорено питання щодо виділення передавальної апаратури для Запорізької і Чернігівської областей. Зокрема, аналогічна письмова пропозиція направлена й до Херсонської і Одеської областей.

У зустрічі взяли участь представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Державного комітету телебачення і радіомовлення, СБ України, Чернігівської та Запорізької ОДА.

Під час зустрічі Комісія прийняла рішення про виділення передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів для Запорізької і Чернігівської областей. Заступнику голови Запорізької ОДА Едуарду Гугніну та директору департаменту інформаційної політики Чернігівської ОДА Подорвану Андрію члени Комісії порадили виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю фідерів і антен, необхідних для включення запропонованих передавачів, або, за необхідності, звернутися до юристів МІП для підготовки постанови Кабінету Міністрів України для виділення коштів.

Аналогічну пропозицію щодо виділення передавачів отримали Херсонська та Одеська ОДА у відповідь на їх письмові звернення.

До Міністерства інформаційної політики України регулярно надходять звернення-скарги щодо мовлення заборонених російських телеканалів, на які Комісія оперативно реагує та пропонує варіанти вирішення проблем. Крім того, ведуться перемовини з приватними каналами щодо закупівлі ними додаткового обладнання та спроможності сплачувати за електропостачання для трансляції в зоні, де не достатньо мовлення українських телеканалів.


Прес-служба Міністерства інформаційної політики України