back

Облдержадміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора «РЛП «Ялівщина»

11-08-2015 | 18:41

Спеціально створена робоча група з питань моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «РЛП «Ялівщина» продовжує свою роботу.

На черговому її засіданні 11 серпня уже вдруге намагались встановити межі ландшафтного парку. Зокрема, було заслухано уточнену інформацію управлінь міської ради: архітектури та містобудування і земельних ресурсів про правовстановлюючі документи користувачів, орендарів земельних ділянок. Також робоча група проаналізувала порівняльну таблицю експлікаційних контурів РЛП «Ялівщина».

— Я закликаю всіх зрозуміти одне, що Ялівщина це та територія, яку треба зберегти для наших нащадків, для майбутнього, — акцентував перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич. Він також зазначив, що громадськість разом з владою повинні знайти компромісне вирішення всіх проблем ландшафтного парку. Заклад наразі залишається без керівника, адже попереднього звільнили депутати обласної ради.

На офіційному веб-сайті облдержадміністрації вже розміщено оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради. Документи приймаються облдержадміністрацією до 30 серпня поточного року. Але, окрім відбору в області, кандидати мають пройти процедуру погодження у Міністерстві екології та природних ресурсів України.

За результатами засідання для проведення подальшої інвентаризації спірних земельних ділянок вирішено запросити з управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради інформацію щодо правоустановчих документів користувачів, які знаходяться на території «РЛП «Ялівщина», та з розробника ПП «Десна Експерт-М» опрацьовану та погоджену на робочій групі карту «РЛП «Ялівщина».Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації