back

24 серпня у Києві пройде Марш Незалежності — Віталій Ковальчук

07-08-2015 | 07:56

Параду військової техніки на День Незалежності не буде. Про це сьогодні на брифінгу повідомив Перший Заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

За його словами, державні заходи заплановані на 23 та 24 серпня. «23 серпня відзначатиметься День Прапора. О 9 годині ранку на Софійській площі відбудеться церемонія підняття Президентом Державного Прапора України. У той же час Прапор буде піднятий в усіх обласних та районних центрах, усіх військових частинах та дипломатичних представництвах»,— зазначив Віталій Ковальчук.

На Софійській площі три дні триватиме виставка прапорів-реліквій, передбачається також проведення меморіальних заходів у Парку Слави. О 12 годині відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті воїнів, загиблих у зоні АТО.

«24 серпня, на День Незалежності, жодного військового параду з залученням техніки не буде. Натомість на Хрещатику відбудеться Марш Незалежності, у центрі якого — особа воїна, захисника нашої країни, того, кому ми завдячуємо нашою свободою. У Марші візьмуть участь учасники АТО, волонтери та інші»,— наголосив Віталій Ковальчук.

Ввечері на Майдані Незалежності відбудеться концерт всесвітньовідомого гурту класичної музики «I, culture orchestra» під керівництвом Кирила Карабиця.


Прес-служба Президента України