back

Громадськість обговорила актуальні питання сьогодення

06-08-2015 | 08:33

Чергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації, що мало відбутися 5 серпня, так і не розпочалось через відсутність кворуму (на засідання зареєструвалось 79 членів). Шість представників громадських організацій повідомили про свою відсутність з поважних причин, а решта продовжує ігнорувати засідання.

Тому, щоб не гаяти дарма часу, сумлінна частина громадськості вирішила провести збори членів Громадської ради. Було запропоновано заслухати інформацію, що надійшла від комітетів Громадської ради при ОДА. Так, Олена Варнакова повідомила про необхідність надання допомоги переміщеному до Чернігова полку зв’язку. У приміщеннях полку, за її словами, відсутні меблі, а військовослужбовців годують лише кашами. Тож, всіх небайдужих до долі полку зв’язку, що дислокуватиметься тепер у місті, попросили не бути байдужими.

Голова АГС «Совість» Володимир Демиденко озвучив інформацію про факти відмови органами влади, установами у наданні інформації на запити громадського об’єднання у рамках проведення громадських експертиз. Він запропонував звернутися до голови обласної державної адміністрації провести розширену нараду і докладніше розглянути це питання.

Прокурор Чернігівської області Віктор Носенко, якого було запрошено на засідання, поінформував представників громадянського суспільства про стан додержання законності в області за 7 місяців поточного року. За цей період до суду направлено 18 обвинувальних актів щодо корупційних дій. Одну особу було засуджено. Ще 32 було притягнуто до адміністративної відповідальності. За його словами, робота триває і стан розслідувань знаходиться під пильним контролем працівників прокуратури.

Також Віктор Носенко відповів громадськості на низку запитань, що стосувались кримінальних впроваджень по Чернігівському міськвиконкому, «Чернігівводоканалу», Чернігівської ТЕЦ, зловживань з очищення річки Стрижень та стану розслідування Майданівських справ.

Учасники зібрання мали змогу також поставити запитання прокурору області щодо окремих випадків хабарництва та доведення таких справ до логічного завершення.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації