back

Робочою групою враховані всі пропозиції

21-12-2010 | 18:14

21 грудня 2010 року, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Тканка відбулося засідання робочої групи з розвитку гуманітарної сфери Регіонального комітету з економічних реформ: реформування медичного обслуговування.

В рамках Регіонального комітету з економічних реформ проведено публічне обговорення пропозицій до Стратегії та напрямків практичної реалізації реформування медичної галузі. Під час обговорення були враховані думки фахівців з організації та управління охорони здоров’я, керівників медичних закладів, профспілок та лікарів, а також організацій, що представляють інтереси пацієнтів.

Робоча група обговорила узагальнені пропозиції щодо реформування медичної галузі на Чернігівщині з урахуванням специфіки області. За результатами проведеної роботи пропозиції і проблемні питання, що виникали в процесі обговорення та опрацювання напрямків реформування системи охорони здоров’я будуть направлені до Міністерства охорони здоров’я.Управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації