back

Як святкуватимуть свій день десантники Чернігівщини

29-07-2015 | 14:49

В Україні щороку 2 серпня відзначається День високомобільних десантних військ. На прес-конференції, що пройшла 29 липня в облдержадміністрації, обговорювалось питання організованого відзначення цього свята у Чернігові.

За словами начальника Чернігівського військового госпіталю полковника медичної служби Олександра Слєсаренка, який особисто проходив службу в десантних військах, такий захід цьогоріч вперше проходитиме централізовано.

— У цей день ми повинні віддати шану ветеранам, які служили і воювали раніше, як у десантних військах, так і в інших родах військ. Тим, хто щойно повернувся з АТО, та діючим військовослужбовцям, — зазначив Олександр Слєсаренко.

Як повідомив голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач, який теж служив десантником, план святкування погоджено з керівництвом області та міста.

2 серпня, у неділю, заходи розпочнуться о 10-й годині покладанням квітів до пам'ятника Воїнам-інтернаціоналістам у Чернігові. Потім колона десантників та інших учасників заходу має вирушити до парку «Березовий гай». Тут, з 12:00 год. заплановано показові виступи бійців Національної гвардії України з рукопашного бою, концерт групи ветеранів афганістану. Керівництво області та міста вітатимуть військових та вручать державні нагороди. У Чернігові цього дня мають нагоду зустрітися бойові побратими не тільки з усієї області, а й з інших регіонів країни.

— Дуже хотілося б перетворити парк «Березовий гай» на нове, гарне місце відпочинку, доступне для відвідування всіх жителів міста, — поділився планами Володимир Ткач і додав, що він зі своїми товаришами-десантниками працюватиме над втіленням цього задуму.

Директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев підкреслив, що обласна державна адміністрація і надалі проводитиме спільно з громадськістю такі заходи. А вручення нагород родинам загиблих в АТО має проходити саме під час таких заходів, в урочистій обстановці.

Також представники ЗМІ отримали відповіді на питання стосовно особистості засновника десантних військ, тривалості маршруту, яким проходитиме колона учасників заходу, можливості виникнення під час святкування ситуацій.

На завершення прес-конференції Олександр Слєсаренко та Володимир Ткач закликали усіх чернігівців взяти участь у вшануванні воїнів-десантників та продемонструвати громадою єдність і патріотичну налаштованість.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації