back

Місцеве самоврядування. Обмін досвідом

28-07-2015 | 16:28

Зустріч голови облдержадміністрації Валерія Куліча з керівником проекту фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніелем Зайберлінгом відбулася у вівторок 28 липня.

Тема розмови – співробітництво між органами місцевої державної влади та Фондом щодо підтримки розвитку місцевого самоврядування на Чернігівщині. Зокрема, йшлося про перебіг реалізації поточному році спільного проекту «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Чернігівської області».

Зазначений проект спрямований на активізацію місцевих ініціатив у територіальних громадах, залучення до їх розвитку додаткових ресурсів, заснованих на сполученні спільних інтересів мешканців міст та сіл області.

Співрозмовники відзначили важливість роботи такого роду, ознайомлення з практикою, що застосовується в інших європейських країнах, особливо, у зв`язку з реформуванням місцевого самоврядування та децентралізацією влади в Україні. Також учасники зустрічі висловили наміри стосовно продовження та урізноманітнення співпраці владних установ Чернігівщини з фондом Ганса Зайделя.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації