back

Довгоочікуваний водогін у Сосниці буде

23-07-2015 | 11:50

З метою вирішення питань фінансування подальших робіт об’єктів незавершеного будівництва, Управлінням капітального будівництва ОДА 22 липня проведено виїзну робочу нараду в смт Сосниця.

У заході взяли участь начальник Управління капітального будівництва ОДА Людмила Шкуріна та фахівці Управління Сергій Нітченко і Володимир Гордієнко, Сосницький селищний голова Віктор Гординський, голова правління ВАТ «Чернігівгазбуд» Володимир Мацьор, директор ДП «Водземпроект» Анатолій Клименко, представники КП «Сосницьке комунально-житлове управління» та селищного відділу освіти.

Представниками робочої групи здійснено огляд об’єктів водопостачання смт Сосниця та ДНЗ «Сонечко», в якому передбачена реконсрукція системи опалення і заміна віконних блоків.

У ході робочої наради посадовці визначили першочергові дії та подальші об’єми робіт по зазначеним об’єктам. Так, підрядній організації доручено усунути причини надходження дощових вод у колодязі водогону.

Завершити реконструкцію водогону необхідно до дня смт Сосниця. Зазначені роботи будуть виконуватися під контролем представників технічного нагляду з боку Управління та місцевої громади в особі КП «Сосницьке комунально-житлове управління».

Проектній організації доручено в найкоротші терміни зробити перерахунок проектно-кошторисної документації з реконструкції системи опалення ДНЗ «Сонечко» у поточних цінах та пройти державну експертизу.

Сосницькій селищній раді доведено вирішити питання фінансування таких важливих для місцевої громади об’єктів. Роботи повинні бути виконані до початку опалювального сезону!

На завершення робочої поїздки, у зв’язку із зупиненням на даний час необхідного фінансування та тимчасовим припиненням робіт, вирішено закуплене обладнання по зазначених об’єктах передати на відповідальне зберігання місцевій громаді.За повідомленням Управління
капітального будівництва ОДА