back

Україна зробить все, щоб захистити свої морські рубежі та Маріуполь – Президент за підсумками навчань на Миколаївщині

22-07-2015 | 08:11

Президент Петро Порошенко після ознайомлення з ходом навчань Військово-Морських Сил в Миколаївській області зазначив, що Україна посилює оборону Донбасу і Маріуполя та зробить все для того, щоб захистити свої морські рубежі.

Петро Порошенко наголосив на відданості України повному виконанню своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями.

- Якщо ворог спробує їх порушити і перейде до ескалації, то Україна має чим себе захистити, - заявив Президент. Зокрема, 36 броньованих автомобілів Humvee, отриманні в рамках військово-технічної співпраці з США, візьмуть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

Коментуючи журналістам підсумки навчань на військовому полігоні, Глава держави зазначив, що переконався у високому бойовому дусі, вишколі та професіоналізмі українських військових моряків.

- Я пишаюся такими українськими воїнами, - наголосив він.

Президент повідомив, що до Маріуполя направляються три батальйони та один дивізіон, оснащені технікою та добре екіпіровані.

- Морська піхота України значно посилить захист Маріуполя. Це буде наша відповідь на паніку, яку намагалася посіяти країна-агресор, що нібито готується удар з моря, з Новоазовська. Ми оборону Маріуполя та Донбасу будемо посилювати, - підкреслив Глава держави.

Президент зазначив, що зараз на полігоні «Широкий лан» відбувається підготовка десантників, мотострілків, розвідників, спецпризначенців, морських піхотинців.

- Сьогодні ми маємо абсолютно іншу армію. Українська арміє є набагато краще оснащеною, має сучасну техніку та озброєння. Ми робимо все, щоб забезпечити оборону держави, - сказав Глава держави.

Президент також повідомив, що морські піхотинці подарували йому на згадку тільник.


Прес-служба Президента України