back

На Чернігівщині освятили перший сніп

14-07-2015 | 17:30

У с.Салтикова Дівиця Куликівського району урочисто відкрили сезон жнив. До освячення першого снопу пшениці 14 липня долучилися голова облдержадміністрації Валерій Куліч, керівники структурних підрозділів ОДА, голови районних адміністрацій та очільники сільгосппідприємств.

Символічну першу зв’язку хліба зібрали на полі селянського фермерського господарства «Колос» та освятили у місцевому храмі.

За інформацією місцевої влади, до жнив залучається додаткова техніка, аби гарно та якісно зібрати урожай. На сьогодні аграрії обмолотили близько 2% від загальної площі.

— Чернігівщина — аграрна область. Ми маємо гарні показники. Куликівщина — цьому приклад. Однак, наше завдання не лише зібрати вирощене, а й реалізувати його. Область має шукати нові, вигідні шляхи збуту та переробки, — наголосив Валерій Куліч.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами аграрії дещо пізніше приступили до збору врожаю. Втім, перші обмолоти дають гарні результати. Загалом площа ранніх зернових культур в області становить 291 тисячу гектарів, що на 12% більше минулорічного.

Також, у рамках робочої поїздки, голова облдержадміністрації оглянув м’ясопереробні цехи CФГ «Колос».Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації