back

Здійснено огляд будівництва дитячого садка та Меморіального комплексу у Корюківському районі

14-07-2015 | 11:19

З метою вирішення питань, які стримують здачу в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва, нещодавно відбулася робоча виїзна нарада у Корюківському районі. Нараду провів перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

У заході взяли участь начальник Управління капітального будівництва ОДА Людмила Шкуріна, голова Корюківської РДА Олександр Савченко та Козилівський сільський голова Петро Рубець.

Під час робочої поїздки посадовцями здійснено огляд об’єктів незавершеного будівництва: дитячого садка у селі Козилівка Корюківського району та Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами у місті Корюківка.

В результаті обстеження об’єкту дитячого садочка, Козилівській сільській раді поставлені завдання щодо проведення поточної технічної інвентаризації об’єкту. Управлінню капітального будівництва доручено підготувати документи для введення в експлуатацію зазначеного об’єкту та передачі його в експлуатацію місцевій громаді.

У той же час потребує продовження робота з оформлення технічної документації по об’єкту меморіального комплексу.

У свою чергу Людмила Шкуріна запевнила, що Управлінням буде докладено всіх зусиль для здійснення належного технічного контролю за якістю будівельних робіт та їх термінами.За повідомленням Управління
капітального будівництва
облдержадміністрації