back

Президент сподівається, що у Верховної Ради вистачить духу переглянути Закон про реструктуризацію валютних кредитів

13-07-2015 | 08:07

Президент сподівається, що Верховна Рада перегляне своє рішення щодо Закону про реструктуризацію валютних кредитів.

- Я сподіваюся, що у Верховній Раді знайдеться достатньо здорових сил для того, щоб виправити власну, м’яко кажучи, «помилку». Якщо політичного духу у Верховної Ради не вистачить – я захищу Україну, – заявив Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу «1+1».

Президент повідомив, що до нього з Верховної Ради прийнятий Закон ще не надійшов на підпис. За словами Президента, Закон має бути розглянутий Регламентним комітетом Верховної Ради, бо багато депутатів написали заяви про голосування їх картками за їх відсутності у залі.

Глава держави наголосив, що парламентарі прийняли це рішення виключно з популістських міркувань.

- Вони хотіли сподобатись людям, зробивши абсолютно безвідповідальне рішення. Люди, оплесків яких вони чекали, відреагували з точністю до навпаки: ви – безвідповідальні, ви – популісти, ви штовхнули країну у прірву, – сказав Президент, додавши, що лише для того, щоб виповнити хоча б перші норми цього закону, країна має десь купити від 7 до 10 мільярдів доларів, а це більше, ніж наш золотовалютний резерв. За словами Президента, виконати цей Закон – значить повністю залишити країну без банківської системи, бо в банків немає таких ресурсів, і фактично ввергнути країну в хаос.


Прес-служба Президента України