back

Центр реабілітації дітей «Відродження» отримав мікроавтобус

11-07-2015 | 14:15

У Чернігівському центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» 11 липня відбулась приємна подія: представники Ротарі клубів Лондона та Києва передали центру мікроавтобус. Транспортний засіб буде перевозити дітей з віддалених районів та міст до обласного центру для отримання реабілітаційних послуг у Чернігові.

Директор центру «Відродження» Василь Пасічник висловив щиру подяку Ротарі-клубу за подарований бус. А обласній владі за постійну увагу і сприяння центру реабілітації.

Представники Лондонського та Київського відділення клубу розповіли про благодійну діяльність організації, зокрема, про ініціативу зі збору коштів на купівлю мікроавтобусу. Процес тривав більше року, адже потребував часу на збір коштів, оформлення документів та транспортування бусу з Великобританії до України.

Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін висловив подяку представникам Ротарі-клубу за їх благодійну діяльність від імені облдержадміністрації.

— Цей мікроавтобус дуже допоможе реабілітації дітей з особливими потребами. Приємно, що підтримка чернігівському центру від цієї міжнародної організації буде надаватися і надалі, — зазначив Олег Русін.

Окрім мікроавтобусу, представники Ротарі-клубу передали гуманітарну допомогу для вихованців центру.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації