back

На Чернігівщині пройшов обласний волонтерський форум

11-07-2015 | 13:23

Волонтери з усіх куточків Чернігівщини з’їхалися до обласного центру, аби розглянути нагальні питання та налагодити міжорганізаційну комунікацію.

Обговорення, за участі голови ОДА Валерія Куліча та його радника з питань діяльності волонтерських громадських організацій Сергія Воробйова, відбулося 11 липня. До заходу також долучилися представники відповідних структурних підрозділів ОДА, обласного військового комісаріату та народний депутат України Владислав Атрошенко.

— Події останніх двох років спонукали до появи багатьох волонтерських громадських організацій. Вони займаються буквально усім. Однак, для ще ефективнішої роботи необхідно налагодити механізм взаємодії між самими активістами та органами влади в області,— у своєму вступному слові наголосив Валерій Куліч.

Протягом дня волонтери мають розглянули низку питань та сформулювали пропозиції. Робочі групи працювали за такими напрямками: залучення волонтерів, навчання, мотивація та контроль; вивчення потреб військових підрозділів, координація та контроль надання допомоги; форми та методи залучення ресурсів; публічна звітність волонтерських центрів; офіційна реєстрація волонтерських центрів, юридичні та організаційні моменти.

На порядку денному обговорення форм та методів консультування військових та членів їх сімей з питань, реалізація права на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Деякі питання вже навіть вдалося вирішити, спільно владою та волонтерами.

— Минулого тижня за «круглим столом» ми розглянули питання щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті членів родин загиблих. Уже розроблено відповідний проїзний документ. Спільними зусиллями ми зможемо вирішити чимало нагальних питань. Варто лише об’єднатися та напрацювати єдину схему взаємодії, — зазначив голова облдержадміністрації.

Валерій Куліч побажав плідної роботи та висловив готовність розглянути усі пропозиції та ініціативи волонтерських організацій.

Також на форумі голова ОДА вручив подяки представникам Єдиного Волонтерського Центру, громадської організації «МАРТ» та Центру психолого-соціальної допомоги «Ресурс» за сприяння розвитку волонтерського руху, активну підтримку родин загиблих учасників Революції Гідності та АТО і організацію програми «Родинне коло».

Форум організовано Чернігівською ОДА за підтримки чернігівських волонтерських організацій.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації