back

100 днів голови облдержадміністрації: процес формування команди триває

07-07-2015 | 15:40

За три місяці перебування Валерія Куліча на посаді голови обласної державної адміністрації склад виконавчої гілки влади регіону суттєво оновився. Проте через непросту систему призначень не усі кадрові питання вирішуються швидко.

Про це очільник області повідомив сьогодні під час прес-конференції за підсумками 100 днів його роботи в області.

За цей час у 10 районах призначено нових голів райдержадміністрацій, 6 голів залишилися працювати. На погодженні у Кабінеті Міністрів України вже півтора місяці знаходяться пропозиції щодо призначення ще 6-ти потенціальних керівників районів.

Кадрові зміни відбулися і у структурних підрозділах облдержадміністрації. За словами Валерія Куліча, він не є прихильником прийняття миттєвих кардинальних рішень, тому протягом тривалого часу вивчав роботу Департаментів та управлінь. Особисто побувавши у кожному з них, очільник області мав змогу поспілкуватися не лише з керівництвом підрозділу, але й зі спеціалістами.

На сьогоднішній день нових керівників отримали Департамент сім’ї, молоді і спорту, Департамент екології та природних ресурсів, а також управління капітального будівництва. Попереду й інші зміни.

Моя мета: переформатувати та структуризувати роботу деяких управлінь, щоб вони не дублювали один одного, а займалися виключно властивою їм діяльністю, - наголосив Валерій Куліч.

У голови облдержадміністрації з’явилися радники з питань діяльності волонтерських організацій, а також з питань інвестицій та економічної діяльності.

Принагідно Валерій Куліч поінформував представників ЗМІ щодо оголошення відкритого конкурсу на посаду начальника відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами. Він запросив усіх, хто зацікавлений у боротьбі з корупцією, взяти участь у конкурсі, адже це реальний шанс для громадських діячів вплинули на ситуацію.

Відкритим залишається питання щодо призначення ще двох заступників голови ОДА. Валерій Куліч не відкидає можливості і у цьому випадку пошуку посадовців через проведення конкурсу.Прес-служба облдержадміністрації