back

Випускники Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України отримали дипломи

06-07-2015 | 08:55

83 курсанти, які навчалися за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» у Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України у суботу, 4 липня, отримали дипломи. Вперше ще 48 випускників здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр». Урочиста частина проходила у символічному місці — на Пагорбі Слави.

З успішним завершенням навчання й присвоєнням первинного офіцерського звання їх привітали Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк, заступник міністра юстиції Оксана Іванченко, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, начальник Головного управління юстиції в області Юрій Власенко, представники управління ДПтС, Служби безпеки України, прокуратури області та духовенство.

Окрім документів про отримання освіти, лейтенанти-відмінники нагороджені нагрудними знаками та цінними подарунками.

— У цей нелегкий для нашої країни час на ваші плечі ляже надзвичайно важлива роль — забезпечення стабільності в суспільстві. Будучи на цьому святому місці, ви має усвідомлювати свій життєвий вибір та відповідальне ставлення до нелегкої, але почесної професії, — у своєму вітальному слові наголосив Леонід Сахневич.

Також перший заступник голови ОДА зазначив, що обласна влада постійно приділяє увагу реформуванню освітньої галузі та прагне створити у регіоні систему доступної та якісної освіти.

У свою чергу випускники продемонстрували присутнім досконале виконання стройових вправ та вміле поводження зі зброєю, а також здивували художніми номерами.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації