back

Представлено нового керівника Управління ДСНС у Чернігівській області

29-06-2015 | 14:03

27 червня у Чернігові Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч представили керівному складу оперативно-рятувальної служби Чернігівщини нового начальника обласного Управління ДСНС України полковника служби цивільного захисту Бреуса Юрія Володимировича, який призначений на дану посаду наказом Голови ДСНС України від 26 червня 2015 року №341 і до нині працював заступником начальника цього ж Управління з питань реагування на надзвичайні ситуації.

Під час заходу Микола Чечоткін зазначив:

— У нашій службі є проблеми із забезпеченням особового складу бойовим одягом, спорядженням та пожежно-рятувальною технікою. Потребує підвищення й рівень заробітної плати рятувальників. Всі ці питання ми обов’язково будемо вирішувати. З цим я звертаю увагу керівників підрозділів на те, що покращити ситуацію також можна шляхом заробляння коштів за рахунок надання передбачених чинним законодавством платних послуг, аварійно-рятувального обслуговування об’єктів на договірних засадах та систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій, участі у регіональних програмах розвитку тощо. У цьому питанні є підтримка з боку голови Чернігівської облдержадміністрації.

Окрім того, Микола Чечоткін підкреслив, що пріоритетним завданням служби є забезпечення готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації різного характеру й націлив керівний склад на чітке і професійне виконання посадових обов’язків та поважне ставлення до підлеглих.

Вітаючи нового керівника чернігівських рятувальників, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч наголосив:

— У нашій країні зараз непростий час і ми всі разом повинні забезпечити надійну безпеку життєдіяльності населення. Ми стоїмо на порозі адміністративно-територіальної реформи та відповідних змін до Конституції України. В області прийнятий перспективний план розвитку територіальної громади. Виконання завдань Президента України з максимальної віддачі повноважень на місцевий рівень дозволить вирішити і ряд питань щодо забезпечення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів Чернігівщини за рахунок посилення місцевих бюджетів. Зараз, у зв’язку з перерозподілом надходжень, на рахунках селищних і сільських рад області знаходиться близько 60-ти млн. гривень. Ми відпрацюємо питання, щоб частину зазначених коштів направити на підвищення рівня оснащення рятувальників, адже деякі масштабні пожежі, що мали місце, показали необхідність як в цьому, так і створенні відповідного матеріального резерву.

У свою чергу полковник Бреус висловив вдячність керівництву ДСНС України та Чернігівської облдержадміністрації за довіру та запевнив, що всі поставлені перед рятувальниками завдання будуть виконані якісно, вчасно й професійно.Управління ДСНС у Чернігівській області