back

Обдаровані діти Чернігівщини активно відпочивають та практикують англійську мову в обласній літній школі

24-06-2015 | 08:03

Цьогоріч учні не поспішають залишати стіни своїх шкіл, а із величезним захопленням та ентузіазмом відвідують літні мовні табори. Ініціатором цього масштабного загальнонаціонального проекту, спрямованого на підвищення рівня володіння іноземними мовами учнями шкіл, стало Міністерство освіти і науки України. Чернігівська область активно підтримала цю ідею, завдяки чому понад 1300 школярів регіону мають змогу розвивати свої знання та навички з англійської, французької та німецької мов у 75 таборах.

Особливий подарунок цього літа отримали юні інтелектуали нашої області. Переможці учнівських предметних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, лауреати різноманітних конкурсів, фестивалів, оглядів та змагань з іноземних мов відпочиватимуть в обласній літній школі для обдарованих та талановитих дітей на базі дитячого табору «Юний турист» у с.Количівка Чернігівського району. І це цілком заслужено, адже минулого навчального року 70 учнів області добре попрацювали на інтелектуальній ниві і здобули аж 74 дипломи найвищого ґатунку на всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змаганнях.

Урочисте відкриття обласної літньої школи з вивчення англійської мови відбулось 23 червня. Завдяки творчому тандему дітей та педагогів, які натхненно попрацювали над оформленням закладу, з перших кроків у таборі кожен відвідувач поринає в англомовну атмосферу.

Привітати талановиту молодь та побажати їм гарного відпочинку і незабутніх вражень завітали начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, заступник начальника Управління освіти і науки Микола Конопацький та директори позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування.

Звертаючись до юних відпочивальників, Анатолій Заліський зазначив:

— Унікальність цієї школи полягає у тому, що вона об’єднала у дружньому колі найталановитіших дітей з усіх районів нашої області. Особлива вона і тим, що на відміну від попереднього року, коли у закладі було організовано історико-краєзнавчу та природничо-математичну профільні зміни, цьогоріч відпочинок проходить у форматі літнього мовного табору. Це дозволить дітям протягом всього періоду відпочинку за допомогою сучасних нестандартних та інтерактивних методів навчання удосконалювати свої знання і навички з іноземної мови.Начальник Управління освіти і науки також висловив слова щирої вдячності школярам області, які попри непросту соціально-економічну ситуацію тріумфально виступили на найпрестижніших конкурсах і здобули значну кількість заслужених нагород.

Протягом 21 дня у літній школі на юних відпочивальників чекає насичена і цікава навчально-розважальна програма. Окрім щоденної практики англійської мови, опанування азів розмовної лексики в англомовному середовищі, проектної роботи на школярів чекають цікаві інтелектуальні ігри, творчі конкурси, майстер-класи, спортивні змагання. Учасники літньої школи також матимуть змогу взяти участь у численних цікавих культурно-мистецьких заходах та пізнавальних екскурсіях мальовничими куточками рідної Чернігівщини.

Діти ретельно підготувались до урочистого старту обласної літньої школи. Юні мовознавці підготували творчі виступи, в яких ще раз наголошували на важливості вивчення англійської як домінуючої мови міжнародного спілкування і дипломатії, бізнесу і науки, культури і туризму.Після урочистостей свято продовжилось на дивовижній «Алеї майстрів», де бажаючі могли проявити усі грані свого таланту під час участі у майстер-класах найрізноманітніших гуртків та студій Чернігівської обласної станції юних натуралістів, обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій». Крім того, на алеї працювала писали листи вдячності та підтримки мужнім українським воїнам, які виборюють мир на сході України, а також виготовили символічні браслети дружби для дітей з м.Слов’янська Донецької області.За повідомленням
Управління освіти і науки облдержадміністрації