back

Обговорено організаційні питання з проведення молодіжного фестивалю на «Голубих озерах»

15-06-2015 | 16:00

Заходи з підготовки та проведення Міжнародного молодіжного фестивалю «Молодість. Мир. Майбутнє» обговорили учасники наради, що пройшла 15 червня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича.

У ній взяли учать керівники окремих структурних підрозділів ОДА, представники обласних управлінь лісового та мисливського господарства, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державтоінспекції та Управління УМВС, Деснянського басейнового управління водних ресурсів і Благодійного фонду ім. Софії Русової.

— Цей захід має дуже велике значення для Чернігівщини. Ми хочемо показати, що молодь завжди в центрі уваги і вона має перспективи реалізувати свої можливості саме в нашій державі, — підкреслив Леонід Сахневич.

Як зазначалось, підготовка до фестивалю йде згідно затвердженого плану заходів. До табору на «Голубих озерах» приїдуть делегації молодіжних організацій з усіх районів області та інших регіонів країни. Отримано підтвердження про участь у заході від представників Гомельської області Республіки Білорусі та Латвійської Республіки.

Учасники засідання розглянули питання облаштування табору, виготовлення та розміщення банерів з державною символікою, забезпечення траспортом, харчуванням, медичною допомогою, встановлення дорожніх знаків.

Наразі вже запрошені майстри народного мистецтва. Патріотичне виховання проводитимуть воїни АТО та громадська організація «Північні Вовки» разом з інструкторами центру тактичного навчання "СОТа". Вирішено питання про встановлення сценічного світлового та звукового обладнання.

Під час фестивалю охорону правопорядку забезпечуватимуть 60 міліціонерів і дільничний інспектор. Також залучатимуться п’ять пожежних команд.

Але не всі служби на сьогодні виконали поставлені завдання. Ще потребує вирішення облаштування сцени, підвіз питної води, обстеження озер водолазами, вивіз сміття.

На завершення зустрічі, Леонід Сахневич ще раз наголосив на необхідності прискорити вирішення всіх організаційних питань у зв’язку з обмеженістю часу.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації