back

Пройти шлях децентралізації слід спокійно та виважено

15-06-2015 | 10:41

Про це заявив голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч сьогодні в ході оперативної нарад з керівниками структурних підрозділів ОДА.

Він повідомив, що саме питання децентралізації було ключовим під час першого засідання Ради регіонального розвитку 12 червня, яке пройшло під головуванням Президента України.

В ході засідання, зокрема, йшлося про необхідність затвердження в регіонах Перспективних планів формування територій громад як основи подальшої децентралізації.

Ми маємо зараз максимально сконцентрувати зусилля на реалізації Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад».

Люди на місцях повинні знати про принципи, мету та бюджетні переваги цього процесу. Адже держава створює передумови для внутрішнього стимулу тих сільських рад, які хочуть розвивати свою територію. І нам треба пройти шлях децентралізації спокійно та виважено, - наголосив очільник області.

Також в ході оперативної наради обговорено питання виконання місцевих бюджетів, продовження проведення роз’яснювальної роботи щодо надання субсидій на житлово-комунальні послуги, а також підготовку до нового опалювального сезону.


Прес-служба облдержадміністрації