back

Народні актори Чернігівщини стали почесними гостями Міжнародного фестивалю

12-06-2015 | 07:34

Чернігівський міський молодіжний народний аматорський театр «Ілюмінатор» вкотре поїхав представляти талановиту молодь Чернігівщини на Міжнародний фестиваль «Південні маски». Цьогоріч аматорський колектив запросили не лише як учасника, а як почесного гостя. Адже у попередні роки він виборював срібну маску та був відзначений у номінаціях «Режисерський дебют» і «Краща жіноча роль».

Проте, поїздка на ювілейний Х Міжнародний фестиваль дитячих та молодіжних театрів була під загрозою. Причина — відсутність матеріальної спроможності. Адже колектив працює на громадських засадах та виключно на кошти небайдужих.

Допоміг вирішити проблему з фінансування голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

— Варто зазначити, що цей театр тісно співпрацює з учнями Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропського району. Дає можливість сільському театральному гуртку реалізувати виступати на великій сцені. Тож було надважливо не втратити шанс проявити себе на Міжнародному фестивалі, — каже Валерій Куліч.

Для того, щоб театр поїхав на фестиваль, з обласного бюджету виділили декілька тисяч гривень.

— Важливо, що у такий скрутний час виконавча влада розуміє необхідність розвивати мистецтво, давати можливість реалізовуватися молоді та дітям, — акцентує організатор «Ілюмінатору» Олександр Норов.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації