back

Проекти з реконструкції очисних споруд потребують позабюджетного фінансування

12-06-2015 | 16:42

Питання продовження робіт на об’єктах «Реконструкція очисних споруд і КНС в с.Снов’янка Чернігівського району, продуктивністю 200 м3/добу» та «Реконструкція очисних споруд і КНС в с.Киселівка, вул.Молодіжна,10» розглянуто на нарадах з виїздом на місця 11 червня.

Заходи відбулися за участю заступника директора Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА Сергія Нітченка, Боромиківського сільського голови Володимира Шелупця, Киселівського сільського голови Олександра Сербіна, керівників проектної організації ТОВ «Комфорт-ЕКО» та ТОВ «Локал».

Роботи щодо реконструкції очисних споруд і КНС було призупинено у 2011 році із-за відсутності фінансування. Але функціонування зазначених об’єктів має вкрай важливе значення для місцевих громад.

Саме з метою відновлення робіт на об’єктах, що входять до Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, проведене комісійне обстеження ділянок.

Згідно внесених пропозицій сільських голів, проектній організації ТОВ «Комфорт-ЕКО» необхідно виконати коригування робочого проекту по об’єкту: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд в с.Снов’янка Чернігівського району» та здійснити перерахунок коштів на залишок робіт в поточних цінах по обох об’єктах.

У той же час, обговорено питання пошуку коштів для оплати проектних робіт та завершення будівельних робіт на зазначених об’єктах, в тому числі із залученням позабюджетного фінансування. Боромиківському та Киселівському сільським головам рекомендовано активізувати роботу по залученню інвесторів та підприємців для участі у фінансуванні об’єктів екологічного значення, що пришвидшить введення їх в експлуатацію.За інформацією Департаменту інвестиційного розвитку
та капітального будівництва ОДА