back

Відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі здійснюватиметься у першу чергу

11-06-2015 | 08:25

Питання щодо підготовки до реалізації проектів, включених до фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році знаходиться на постійному контролі Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

З цього приводу заступником директора Департаменту Сергієм Нітченком спільно з спеціалістами виробничо-технічного відділу, здійснюється обстеження об’єктів з високим ступенем будівельної готовності в області, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Так, днями, з виїздом на місце, оглянуто об’єкт незавершеного будівництва «Реконструкція Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру за адресою вул. Дзержинського,7 смт Добрянка Ріпкинського району».

У ході обстеження виявлено недовиконання частини робіт та недоліки в ряді виконаних робіт будівель. Департаментом спільно з представниками органів влади Ріпкинського району визначені першочергові заходи щодо реконструкції об’єкту незавершеного будівництва.

На Чернігівщині питання відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі є пріоритетним. На реконструкцію Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році виділено 3 мільйони гривень. Адже введення в експлуатацію цього об’єкту має вкрай важливе значення для селищної громади.Департаменту інвестиційного розвитку
та капітального будівництва ОДА