back

Президент взяв участь у першому засіданні Комісії у питаннях помилування

10-06-2015 | 07:47

Президент Петро Порошенко взяв участь у першому засіданні нового складу Комісії при Президентові України у питаннях помилування, яке відбулося сьогодні.

Глава держави назвав завданням комісії сприяти тому, щоб людина, яка заблукала, стала на шлях виправлення і повернулася до повноцінного життя у відповідності з нормами моралі та права.

Президент висловив впевненість у тому, що Комісія прийматиме виважені рішення, адже серед її членів чимало представників громадськості, правозахисних організацій. «Сподіваюся, що ваш життєвий досвід і ваше сумління є запорукою об'єктивного, уважного і дуже виваженого розгляду клопотань», – сказав Глава держави.

Президент наголосив на відповідальності членів Комісії, яка покладається на них державою. «Ми не можемо допустити помилку. Дуже покладаюся на вас, ваше відповідальне ставлення до роботи. І в складний для країни час, коли кожен день дає приклади жорстокості, ненависті, особливо важливо підкреслити, що помилування залишається однією з основних цінностей нашої держави», – наголосив Президент.

Петро Порошенко побажав членам Комісії терпіння і мудрості при розгляді складних питань.


Прес-служба Президента України