back

Відзначили переможців обласного конкурсу «Світ очима дітей»

03-06-2015 | 14:57

Вже стало доброю традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводити в області акцію «Даруймо радість дітям», яка об’єднує дітей соціально-незахищених категорій. Захід зазвичай організовує служба у справах дітей облдержадміністрації, за сприяння благодійників та спонсорів.

Цьогорічне свято, що відбулося 3 червня в обласному палаці для дітей та юнацтва, охопило більше 200 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у складних життєвих обставинах, переміщених з районів проведення АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання військового обов’язку. Розважальні ігри, танці з казковими героями, а також майстер-класи, організовані керівниками гуртків обласного палацу для дітей та юнацтва, подарували дітям море радості і незабутніх вражень.

У рамках святкових заходів відбулась фінальна частина традиційного обласного конкурсу «Світ очима дітей» серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації. У конкурсі цього року взяли участь понад 200 дитячих робіт з усіх куточків області. Авторів кращих із них визначали за трьома номінаціями: «Малюнок», «Рукоділля», «Декоративне мистецтво» та п’ятьма віковими категоріями.

Виставка робіт юних митців викликала захоплення і дорослих, і малечі, адже у кожну свою роботу діти вклали частинку душі і серця. Тут представлені малюнки на патріотичну тематику, картини, вишиті бісером, зроблені з кавових зерен, солоного тіста, кольорових стрічок, а також різьблення по дереву, м’яка іграшка та ще багато чого цікавого і незвичайного.

Цьогорічних конкурсантів та лауреатів вітав перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич.

— Ознайомившись з виставкою конкурсних робіт — малюнками, вишивками, аплікаціями, я був вражений вашою любов’ю до рідного краю. Патріотичними почуттями наскрізь пронизана вся ваша творчість. Я переконаний, що саме за ерудованими, талановитими та творчими дітьми — майбутнє нашої держави і Чернігівщини, — підкреслив він.

Перший заступник голови облдержадміністрації побажав юним митцям здоров’я, добра, творчої наснаги і втілення в життя найсміливіших і найзаповітніших мрій та вручив відзнаки і подарунки переможцям.

Учасники заходу переглянули святкову концертну програму, підготовлену вихованцями Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

Сьогодні дітей соціально-незахищених категорій чекають ще атракціони у міському центральному парку відпочинку. А на завершення цього незабутнього дня, кожна дитина отримає подарунок від голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації