back

Представлено голову Сосницької районної державної адміністрації

02-06-2015 | 17:05

Згідно з розпорядженням Президента України від 26 травня 2015 року №573/2015-рп виконавчу владу району очолив Валентин Очередько. 2 червня перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич представив його активу району та привітав з призначенням на посаду голови Сосницької районної державної адміністрації.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник голови облдержадміністрації звернув увагу на декілька питань над якими необхідно працювати. Це, перш за все, це мінімізація ризиків сьогодення, впровадження реформ та формування сприятливого інвестиційного клімату в районі. Важливими напрямками роботи є соціальний захист, медичне та психологічне забезпечення учасників АТО та їх подальше працевлаштування, допомога людям при заповненні бланків на отримання субсидії, інформаційна підтримка децентралізації влади та проведення адміністративно-територіальної реформи, розвиток підприємництва та бізнесу, розробка проектів програм економічного розвитку.

Валентин Очередько у свою чергу зазначив, що готовий до впровадження реформ. Також голова районної державної адміністрації наголосив на налагодженні тісної співпраці з районною радою.Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю апарату
апарату Сосницької РДА