back

Міністр освіти і науки обіцяє підтримку проектів чернігівських студентів

27-05-2015 | 07:51

Робоча поїздка Міністра освіти і науки України Сергія Квіта завершилася оглядом історичної частини міста та спілкуванням зі співробітниками архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Після відвідування Спасо-Преображенського, Борисоглібського соборів та Чернігівського колегіуму Сергій Квіт та відповідальний від Адміністрації Президента України за Чернігівську область Сергій Березенко поспілкувалися з журналістами.

На думку Сергія Березенка, у Чернігові слід активізувати діяльність щодо вивчення стародруків, які знаходяться в архівах історичного музею та колегіумі. Цю роботу, яка вже була проведена в Києво-Могилянській та Острозькій академіях, планується провести за допомогою Міністерства освіти і науки України.

У свою чергу Сергій Квіт відзначив, що чернігівські освіта, культура і туризм знаходяться у тісному зв’язку, тому він готовий надавати необхідну допомогу для вивчення та збереження нашої історичної спадщини.

Також Міністр освіти і науки пообіцяв підтримку інноваційних проектів, представлених йому у Чернігівському національному технологічному університеті. Адже їх реалізація дасть можливість у недалекому майбутньому отримувати українські високі технології.Прес-служба облдержадміністрації