back

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський вручив ключі від квартир військовослужбовцям 8-го навчального центру Держспецтрансслужби

22-05-2015 | 14:18

Сьогодні з робочою поїздкою в області перебуває Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. У рамках поїздки Міністр інфраструктури України взяв участь у відкритті багатоквартирного житлового будинку у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту.

Ключі від сучасних, комфортних квартир отримали 48 родин військовослужбовців, з яких 21 є учасниками бойових дій в зоні АТО.

Під житловий будинок з автономним опаленням було реконструйовано приміщення клубу військової частини. При реконструкції, яку здійснювали підрозділи 8-го навчального центру, застосовувались енергозберігаючі технології. Кожна квартира обладнана автономним опаленням. Загалом на переобладнання будинку було витрачено майже 3,5 мільйонів гривень.

В урочистому відкритті будинку також взяли участь відповідальний від Адміністрації Президента за Чернігівську область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко, голова обласної ради Микола Звєрєв, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Микола Мальков.

— Уряд зробить все можливе для того, щоб такі події як сьогодні відбувались якомога частіше. Незважаючи на недофінансування, армія показала, що вона є опорою і в разі необхідності може захистити державу. На сьогодні Уряд надає всі можливі ресурси на посилення обороноздатності, — підкреслив Андрій Пивоварський. Особливо важливо, на переконання урядовця, щоб кожен воїн-захисник, стоячи на передовій, був упевнений, що його родина захищена та має дах над головою.

Міністр інфраструктури України привітав зі святом власників нових квартир, подякував військовослужбовцям за їх службу та вручив кращим військовослужбовцям відзнаки Міністерства інфраструктури України. Новоселам урочисто вручили ордери та ключі від новобудови. Почесні гості також оглянули нові квартири та поспілкувалися з їх власниками.

Окрім того, Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський ознайомився з умовами проживання військовослужбовців 8-го навчального центру Держспецтрансслужби та членів їх сімей у гуртожитку, оглянув приміщення військового оркестру та казарму для військовослужбовців строкової служби.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації