back

Президент провів нараду щодо стану виконання Україною вимог для введення безвізового режиму з ЄС

21-05-2015 | 07:43

Напередодні саміту «Східного партнерства» у Ризі Президент Петро Порошенко провів нараду щодо стану виконання зобов’язань з введення безвізового режиму з боку Європейського Союзу для громадян України.

На нараді відзначалось, що більша частина технічних вимог, які сформулювали європейські експерти, виконані повністю або в значній частині. Серед критеріїв, над якими ще треба працювати, – забезпечення безпеки системи первинної ідентифікації громадян, яка передбачає біометричні паспорти та введення єдиної ідентифікаційної картки громадянина.

Водночас Глава держави розкритикував роботу Державної міграційної служби з виконання завдань, які знаходяться у її сфері відповідальності, щодо введення безвізового режиму. «Я просив би зробити з цього приводу відповідні висновки», – заявив Президент.

Глава держави дав доручення щодо прискорення виконання зауважень Європейської Комісії та попередив про персональну відповідальність керівників державних органів та установ за якість виконання цих доручень.

У нараді також взяли участь Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, Голова Державної міграційної служби Сергій Радутний, Перший заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.


Прес-служба Президента України