back

Вшанування ветеранів у військовій частині

06-05-2011 | 15:30

В рамках урочистих заходів, присвячених 66-ій річниці Великої Перемоги, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка та Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни, активістами ветеранських організацій у військовій частині 0870.

«Щоразу, звертаючись до теми Великої Вітчизняної війни, ми пересвідчуємось у величі подвигу нашого народу і переконуємося — тема війни не вичерпана і нині, через 66 років після Великої Перемоги», - наголосив у своєму виступі голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Він також зауважив, що інтерес молоді до славетних сторінок нашої історії зростає: продовжується дослідження архівних документів про героїчний опір наших військ у трагічному сорок першому, тривають наукові дослідження перебігу військових подій, видаються книжки зі спогадами ветеранів, пошуковці та ентузіасти Чернігівщини відновлюють раніше невідомі, забуті або переінакшені сторінки війни, відроджують пам’ять про героїв та визволителів.

«Згадати кожного, низько схилитися в пошані перед загиблими, вклонитися живим — то є наш синівський обов’язок. Президент України Віктор Янукович визначив одним із головних завдань влади робити все, щоб ветерани сьогодні відчували увагу і турботу держави, на яку заслужили. Насамперед, це соціальний захист інвалідів та учасників війни, якісна і своєчасна медична допомога. Місцеві органи влади і надалі направлятимуть свої зусилля на забезпечення першочергових потреб ветеранів», - підкреслив керівник області.

Він також відмітив, що не менш важливою є увага до учасників війни з боку всього суспільства, учнівської та студентської молоді, яка сьогодні проявляється в героїко-патріотичному вихованні школярів, увічненні пам’яті полеглих, відновленні та ремонті пам’ятників та обелісків на території області.

«Ви, як ніхто інший, знаєте вартість миру, завойованого такою дорогою ціною. Вдячні нащадки ніколи не забудуть вашого величного подвигу і завжди пишатимуться своїми героями-визволителями. Спасибі, що ви є серед нас» - звернувся Володимир Хоменко до присутніх ветеранів Великої Вітчизняної війни.

За проявлену мужність у роки Великої Вітчизняної війни, вагомий внесок у героїко-патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди Дня Перемоги, ветеранам Великої Вітчизняної війни вручено державні нагороди, відзнаки обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

Після проходження урочистим маршем особового складу полку, ліцеїстів, духового оркестру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, учасники урочистостей взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам-зв’язківцям.Прес-служба облдержадміністрації