back

Зустріч з представниками Норвезько-української торгової палати

18-05-2015 | 14:10

15 травня у приміщенні ресторанного комплексу «RiverSide» відбулася зустріч з представниками Норвезько-української торгової палати (НУТР). Захід організований за сприяння Департаменту економічного розвитку та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Участь у зустрічі взяли представники органів державної влади, Чернігівської РТПП, провідні підприємства агропромислового комплексу Чернігівської області. У свою чергу зі сторони НУТР були присутні менеджери Торгової палати, координатор з питань бізнесу та торгівлі Посольства Норвегії в Україні та учасники програми «Молоді підприємці: Норвезько-український бізнес-розвиток».

Під час зустрічі начальник управління зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики Департаменту економічного розвитку Віктор Власенко ознайомив присутніх зі станом зовнішньоекономічної діяльності регіону. Також було проведено презентацію експортного потенціалу Чернігівської області.

У свою чергу, представники Норвезько-української ТП розповіли про свою діяльність, окремо зупинилися на аспектах експорту аграрної продукції до Норвегії та презентували програму «Молоді підприємці: Норвезько-український бізнес-розвиток».

З презентаціями своєї діяльності виступили й підприємства області.

Друга частина заходу була присвячена безпосередньо бізнес-переговорам між місцевими підприємцями та учасниками Програми.За інформацією Департаменту
економічного розвитку
облдержадміністрації