back

Розшукуються журналісти, яких цікавить економічна тематика

18-05-2015 | 13:33

Оголошується конкурс на участь в освітньому проекті для журналістів Чернігівщини «Медійний поступ». Проект орієнтований на активних, амбітних представників ЗМІ, які цікавляться економічною тематикою та бажають фахово розвиватися у цьому напрямку, а також прагнуть вдосконалити свою загальну професійну компетенцію.

Проект «Медійний поступ» реалізовуватиме Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА у партнерстві з громадською організацією «Асоціація регіональних ЗМІ» та за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».

Протягом червня – листопада 2015 року учасники проекту візьмуть участь у 9 заняттях з журналістами і медіаекспертами з Чернігова та Києва. Вони матимуть змогу поглибити свої знання у сфері місцевих фінансів, підготовці статей на бізнес-тематику та аналітичних матеріалів.

Частина тренінгів буде присвячена загальнокорисним у журналістській діяльності темам, як-то: використання інструментів нових медіа, захист від інформаційних маніпуляцій, отримання доступу до публічної інформації тощо.

Також учасники відвідають Прилуцьку тютюнову фабрику, де зможуть ознайомитися з виробничим процесом та бізнес-кейсами від компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».

Проект розраховано на 25 місць. Участь безкоштовна, учасникам, що проживають не у Чернігові, буде запропонована повна або часткова компенсація витрат на проїзд (залежно від складу групи).

Обов’язковою умовою участі у проекті є сплата мотиваційного внеску у розмірі 200 грн. Під час фінальної зустрічі ці кошти будуть в повному обсязі повернені усім учасникам, які відвідали не менше 7 занять та сумлінно виконували домашні завдання від тренерів.

Відкриття проекту та перше заняття відбудеться 5 червня.

Проект спрямований на журналістів друкованих ЗМІ та Інтернет-видань, які працюють з текстами. Участь представників телерадіоорганізацій допускається, однак специфіка роботи з аудіовізуальними матеріалами на тренінгах не розглядатиметься.

Для участі у проекті, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиланням: http://bit.ly/mediapostup. Термін подачі заявок — до 23:59 год. 28 травня.

За додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном (04622) 4-11-07 або на http://Facebook.com/valerii.sorokin. Координатор проекту (на громадських засадах) — Валерій Сорокін, начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації