back

Привітання керівників області з Днем Перемоги над нацизмом у Європі

08-05-2015 | 16:40

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаємо усіх ветеранів Другої світової війни і праці, учасників бойових дій та трудівників тилу з 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

День Перемоги назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу, а також вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Стійкість, патріотизм, самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті – справжній приклад високого героїзму для нащадків. Водночас пам’ять про народний подвиг для прийдешніх поколінь назавжди має стати пересторогою від розв’язування військових конфліктів. Нам треба пам’ятати про ту війну, щоб не допустити нової.

Україна переживає зараз надзвичайно складні часи через воєнні дії на сході та економічну кризу. Як відзначив Президент України Петро Порошенко, заходи 8 і 9 травня, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення і Дню Перемоги, мають об’єднати країну. Як наші батьки та діди, ми повинні зробити все від нас залежне, щоб рідна земля була мирною, квітучою і заможною.

Дорогі ветерани! Ми вдячні вам за високу громадянську свідомість, за ваш життєвий досвід, активну участь у військово-патріотичному вихованні молодого покоління. Наш обов’язок – бути гідними вашого надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду у нашому спільному домі.

Бажаємо вам добра і здоров’я на довгі роки, благополуччя і злагоди у ваших родинах, миру і процвітання рідній Україні.


Голова обласної
державної адміністрації

Голова обласної ради

Валерій Куліч Микола Звєрєв