back

Проблеми учасників АТО – в зоні особливої уваги

08-05-2015 | 12:09

Лише спільно, маючи зворотній зв'язок можна вирішити нагальні питання учасників антитерористичної операції. Таку думку висловлювали учасники зустрічі з бійцями АТО, членами їх родин та учасниками волонтерського руху області.

Слухали запитання та надавали відповіді голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, куратор Чернігівської області від Адміністрації Президента України Сергій Березенко та народний депутат України Владислав Атрошенко.

Проблематика питань була досить різноманітною. Водночас більшість з них стосувалася незадовільного забезпечення потреб армії державою.

Не втрачають актуальності питання про присвоєння статусу учасника бойових дій, надання бійцям АТО земельних ділянок, лікування, соціальний захист родин загиблих тощо.

За словами Сергія Березенка, його робота в області полягатиме саме у вивченні проблемних питань для того, щоб потім шукати шляхи їх вирішення разом з центральними органами влади. Він повідомив, що планує проводити подібні зустрічі кожні два тижні.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч пообіцяв, що кожен випадок недобросовісного виконання своїх обов’язків чиновниками стосовно бійців АТО буде розглядатися окремо. Проте висловив прохання інформувати про такі факти, а не замовчувати їх.

Давайте захищати самі себе. Тільки разом ми зможемо не лише зрушити проблему з місця, але й вирішити її. Ми обіцяємо вам свою підтримку і допомогу на усіх рівнях, - підкреслив Валерій Куліч.Прес-служба облдержадміністрації