back

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич представив голову Менської райдержадміністрації

05-05-2015 | 15:02

5 травня на зборах активу Менського району відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації Олександра Мисника, призначеного на посаду згідно з розпорядженням Президента України від 28 квітня 2015 року.

У своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич окреслив основні завдання, які стоять перед райдержадміністрацією та її очільником. Серед них – забезпечення виконання планів мобілізації, увага та соціальний захист учасників бойових дій на сході країни, сімей воїнів, які загинули під час антитерористичної операції.

Особливу увагу Леонід Сахневич закцентував на необхідності ретельної роботи у реалізації програми субсидій на житлово-комунальні послуги, роз’ясненні населенню механізму та умов надання субсидій.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації, соціального захисту потребують і ті, хто через економічні негаразди може втратити роботу. Він зазначив, що середня заробітна плата жителів Менщини нижча за середньообласний показник, і тому у цій сфері також потрібно докладати зусиль виконавчій владі.

Напередодні свята Перемоги Леонід Сахневич закликав місцеву владу виявити максимум турботи про ветеранів.

Більшість учасників бойових дій за станом здоров’я не зможуть взяти участь у запланованих заходах. Тому варто зробити усе, аби свято завітало до кожного дому, де живе ветеран, – наголосив перший заступник голови ОДА.

На зборах також мова йшла про децентралізацію влади та адміністративну реформу, підвищення інвестиційної привабливості Менського району. А на завершення Леонід Сахневич закликав райдержадміністрацію, районну раду, місцеве самоврядування, громадські організації до тісної співпраці задля вирішення проблем Менщини.Прес-служба облдержадміністрації