back

1 Травня чернігівці ознайомилися з ринком праці та умовами вступу до навчальних закладів області

01-05-2015 | 12:28

У Міжнародний день солідарності трудящих у Міському парку культури та відпочинку відбувся ярмарок вакансій та презентація навчальних закладів області.

Охочі мали змогу отримати інформацію щодо вільних робочих місць в області та детальніше ознайомитися з усіма функціями Центру зайнятості.

— Деякі люди підходять просто з цікавості, а у результаті отримують кваліфіковану консультацію з питань ринку праці в області. Такий новий формат заходів на травневі свята дозволяє не лише відпочити, а й винести щось корисне на майбутнє, — каже директор Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Олег Русін

Ті, хто лише обиратиме майбутню професію, могли детальніше дізнатися про особливості вступу до навчальних закладів області. Студенти з радістю представляли набуті вміння та навички в обраній ними сфері.

— У такий доволі складний час варто демонструвати молоді, що наука завжди розвивається і цей розвиток, насамперед, залежить від неї. До того ж, важливо, щоб кожен абітурієнт зміг знайти професію до душі. А де, як не на таких заходах, можна побачити все із середини, — зазначає заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

Підсумували захід великою концертною програмою.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації