back

Людмила Денісова: Ми врахуємо всі пропозиції, для того щоб кожна людина, яка потребує допомоги, її отримала

30-04-2015 | 15:16

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова відвідала Чернігівщину. Окрім запланованої зустрічі з керівництвом області, наради з працівниками соціальної сфери області, вона поспілкувалась з представниками засобів масової інформації.

На сьогодні Чернігівщина, за її словами, є депресивним регіоном, а отже без підтримки держави області дуже важко. На одного працюючого в області припадає утримання двох пенсіонерів.

— Загалом, є дуже багато проблем, у тому числі і заборгованість із заробітної плати. Зараз спільно будемо вирішувати ці питання за зверненням голови облдержадміністрації та депутатського корпусу, — запевнила Людмила Денісова.

Відповідаючи на запитання, над чим сьогодні працює комітет ВРУ з питань соціальної політики, вона зазначила, що опрацьовуються пропозиції до законопроекту «Про державну службу» та порядку надання житлових субсидій. Зокрема, готуються зміни, що забезпечуватимуть рівень заробітних плат працівників соціальної сфери, підтримку рівня державного службовця, призначення на роботу.

Продовжуючи тему, Людмила Денисова повідомила, що з 1 травня застосовуватиметься новий спрощений порядок нарахування субсидій. Але він має низку недоліків. Зокрема, не всі категорії громадян враховані, є проблеми по учасникам АТО, внутрішньопереміщеним особам, сім’ям загиблих тощо. Тому, маємо врахувати думку тих, хто виконує рішення які приймає і Верховна Рада і Уряд країни. Це, зокрема, управління соціального захисту населення в регіонах.

— Ми врахуємо всі пропозиції для того щоб кожна людина, яка потребує допомоги, її отримала, — підкреслила голова Комітету Верховної Ради України.

За її словами, на сьогодні субсидії отримує майже 1,3 мільйона сімей. За прогнозованими розрахунками кількість домогосподарств, що отримають житлові субсидії збільшиться до 4,5 мільйона або 12-15 мільйонів наших громадян. Тільки за роз’ясненнями до соцзахисту в області вже звернулось понад тисяча громадян.

— Сьогодні під час наради разом з працівниками соціальної сфери Чернігівщини ми напрацювали цілу низку пропозицій для внесення змін в законодавство щодо надання субсидій, — акцентував народний депутат України, заступник комітету з питань будівництва і ЖКГ Олександр Кодола, який також спілкувався з журналістами. Він повідомив, що робоча група направила депутатські запити до всіх організацій і установ, які надають послуги. Незабаром буде проаналізовано прозорість та економічну обґрунтованість тарифів, встановлених незалежним державним регулятором НКРЄ.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації