back

Новгород-Сіверська гімназія №1 матиме сучасний спортивний майданчик

24-04-2015 | 09:42

Як відволікти дітей від екранів телевізорів та комп’ютерів? Як заохотити їх займатися фізкультурою та зробити здоровий спосіб життя повсякденною звичкою? Відповідаючи на ці питання, у 2005 році Фонд братів Кличків започаткував новий всеукраїнський проект «Клич друзів – граймо разом!», основна мета якого – створення умов для занять фізкультурою серед дітей та молоді.

Протягом березня-квітня колектив Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б.Майстренка активно змагався в цьому цікавому проекті та врешті став переможцем, вигравши один із двадцяти унікальних спортивних майданчиків, що відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються стильним дизайном.

Визначення переможців відбувалося на основі аналізу анкет з матеріалами про спортивні досягнення учнів та набраних балів. Слід зазначити, що перемога в проекті Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка була цілком закономірною, адже гімназисти постійно демонструють високі результати в різних видах спортивних змагань. Так, протягом 2014 року вихованці секції з боксу здобули 11 медалей на Чемпіонаті України, учень В’язовик Владислав взяв участь у Чемпіонаті Європи, який проходив в Угорщині, а випускник гімназії №1 Владислав Жура став Чемпіоном світу з кікбоксингу (тренер – Віктор Балабко). Вихованці гуртка з техніки пішохідного туризму «Вертикаль» стали призерами Чемпіонату України та Кубку України (керівник гуртка – Євген Балабко). Баскетболісти гімназії здобули першість на Чемпіонаті Чернігівської області з баскетболу (керівник гуртка – Геннадій Пурига).

Перемога у проекті стала можливою завдяки спільним зусиллям учнів, батьків, педагогів, які взяли участь у голосуванні на підтримку гімназії, а також організаційній підтримці меценатів, які сприяють облаштуванню території для встановлення майданчика.

З кожним роком все більше молоді активно займається фізкультурою, веде здоровий спосіб життя, намагається розвиватися як духовно, так і фізично. Тож вже за місяць учні гімназії матимуть можливість займатися спортом на новому майданчику, обладнаному сучасним інвентарем, та вдосконалюватимуть свої спортивні навички на свіжому повітрі.За інформацією Управління освіти і науки ОДА