back

Чернігів урочисто відправив до війська призовників

21-04-2015 | 15:06

Після дворічної перерви відновлено призов громадян України на строкову військову службу. На збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату 21 квітня пройшло урочисте відправлення 43 призовників до лав Збройних Сил України.

У заході взяли участь директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирев, начальник Чернігівського гарнізону, обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін, народний депутат України Владислав Атрошенко, рідні та близькі призовників, представники ЗМІ.

За дорученням голови облдержаміністрації Валерія Куліча привітав юнаків Сергій Болдирeв. Він побажав усім повернутися додому фізично і морально змужнілими. А сама служба щоб запам’яталась як найкращі роки життя.

— Призовники Чернігівщини завжди відзначались високим рівнем дисципліни та військово-технічної підготовки. Бажаю усім вам гідно виконувати військовий обов’язок на благо Батьківщини та бути гордістю своїх військових частин, — зазначив він.

Як повідомив під час спілкування зі ЗМІ начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник, 22 юнаки виконуватимуть свій Конституційний обов’язок в окремому Полку Президента України, а 21 — служитиме в підрозділах Національної Гвардії України. Чернігівщина у рамках призовної кампанії «Весна—2015» має направити до війська 700 призовників, які поповнять ряди Збройних Сил України, підрозділи Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту. Вони не будуть задіяні в зоні АТО. Головне їх завдання — опанувати військову спеціальність та поповнити мобілізаційний ресурс. На сьогодні до військових частин відбуло майже 200 молодих осіб з області.

Під час урочистих проводів відбулися показові виступи військовослужбовців. Також прозвучали українські пісні у виконанні чернігівських артистів.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації